سلام دوستان عزیز , شما از طریق ارسال مشخصات خود در اینجا میتوانید ثبت نام کنید و از امکانات این سرزمین لذت ببرید.
لحظات خوشی را برای شما آرزومندم

آوکسبورگ 1-3 بایرن مونیخ؛ لواندوفسکی همچنان میتازد | تور لحظه آخری اروپا | تور اروپایی | قیمت تور اروپا


parswebserver.com


parswebserver.com

بازدید : 895
نویسنده : منصور س
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶

آوکسبورگ ۱-۳ بایرن مونیخ؛ لواندوفسکی همچنان میتازد

بایرن مونیخ با پیروزی در دربی باواریا فاصله 8 امتیازی خود با رده دوم جدول را حفظ کرد. پیش از سوت شروع بازی، بازیکنان بایرن و پپ گواردیولا با پیراهن هایی با شماره و نام هولگر بادشتوبر که روی آن نوشته شده بود: "ما با تو هستیم، تو می توانی دوباره انجامش دهی" وارد زمین شدند.

آوکسبورگ ۱-۳ بایرن مونیخ؛ لواندوفسکی همچنان میتازد

 

 

 

 

 

بایرن مونیخ با پیروزی در دربی باواریا فاصله ۸ امتیازی خود با رده دوم جدول را حفظ کرد.
گـزارش بازی

پیش از سوت شروع بازی، بازیکنان بایرن و پپ گواردیولا با پیراهن هایی با شماره و نام هولگر بادشتوبر که روی آن نوشته شده بود: “ما با تو هستیم، تو می توانی دوباره انجامش دهی” وارد زمین شدند.

نیمه اول

با توجه به مصدومیت مدافعین بایرن، میهمان بازی را بدون حضور مدافع وسط تخصصی و با حضور کیمیش و آلابا در قلب دفاع آغاز کرد.نکته قابل توجه اضافه شدن ویدال به قلب خط دفاعی در زمان حمله تیم آوکسبورگ بود.

بازی را میزبان هجومی آغاز کرد و برای دقایقی بایرن تنها مشغول دفاع کردن بود. پس از گذشت ۵ دقیقه بایرن کنترل بازی را در اختیار گرفت و مقداری از سرعت بازی کاسته شد. همچنین نکته دیگر صدای سوت ممتد تماشاگران به هنگام پا به توپ شدن روبن همچون بازی بایرن با بوخوم بود.

در دقیقه ۱۵ بازی روبن توپی را برای مولر در سمت راست خط هجومی بایرن فرستاد و ارسال مولر در محوطه جریمه به لواندوسکی رسید، لوا با یک حرکت زیبا دو مدافع آوکسبورگ را از میان برداشت و دروازه هیتز را باز کرد. 

لواندوسکی با این گل مشترکا با اوبامیانگ در صدر جدول گلزنان بوندس لیگا قرار گرفت. دقیقه ۲۲ بازی این بار لام، لواندوسکی را پشت محوطه صاحب توپ کرد و ضربه فنی لوا با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.۳ دقیقه بعد آوکسبورگی ها روی یک کرنر صاحب موقعیت خوبی شدند که هونگ قدر این موقعیت را ندانست و ضربه سر او با اختلاف راهی اوت شد.

دقیقه ۳۸ بازی دو ضربه پیاپی از لوا و مولر با دفع مدافعین آوکسبورگ مواجه شد و در مرحله سوم ویدال با فرستادن توپ به بالای دروازه به این هجوم خاتمه داد. در دقیقه پایانی نیمه اول نیز روبن یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه آوکسبورگ برای بایرن به ارمغان آورد که ویدال پشت توپ ایستاد و شوت محکم او را هیتز دفع کرد.

بازی با تک گل لواندوسکی در نیمه اول به پایان رسید.

 

نیمه دوم

اولین موقعیت با گذشت ۳ دقیقه از نیمه دوم با نفوذ کاستا و ضربه او به سمت دروازه هیتز به دست آمد که هیتز توپ را مهار کرد.

در دقیقه ۵۷ بازی رافینیا به جای ویدال که هم از ناحیه سر ضربه دیده بود و هم هنگام دویدن می لنگید وارد زمین شد.

دقیقه ۶۲ بازی روی یک ضدحمله تیاگو صاحب توپ شد که او نیز با یک پاس عمقی از میان دو مدافع آوکسبورگ لوا را در موقعیت تک به تک قرار داد، لوا با یک ضربه بغل پا خودش و تیمش را دو گله کرد و به تنهایی در صدر جدول گلزنان بوندس لیگا ایستاد.

۲ دقیقه بعد این بار نوبت رافینیا بود که شانس خود را برای گلزنی امتحان کند، شوت سرکش او را هیتز به کرنر فرستاد.

دقیقه ۷۳ اولین موقعیت جدی در نیمه دوم برای آوکسبورگ به دست آمد که ضربه سر کایوبی از کنار دروازه نویر به بیرون رفت. ۳ دقیقه بعد مولر در محوطه آوکسبورگ توپ را با ضربه سر برای روبن کاشت که ضربه چکشی روبن را باز هم هیتز مهار کرد.

در دقیقه ۷۸ بازی باز هم روی یک ضد حمله و به هم ریختگی خط دفاع آوکسبورگ، کاستا با یک پاس بغل مولر را صاحب توپ کرد و ضربه مولر با برخورد به دست هیتز وارد دروازه آوکسبورگ شد.

دقیقه ۸۶ بازی ورهاخ، بوبادیا را در محوطه بایرن صاحب توپ کرد، بوبادیا با یک چرخش موقعیت شوت زنی برای خود فراهم کرد و توپ را به گوشه دروازه نویر فرستاد تا کمی از سنگینی بار شکست کم کند.

پس از این گل آوکسبورگی ها سراپا حمله شدند اما چند موقعیت آن ها روی دروازه بایرن از دست رفت. در وقت های تلف شده نیز روبن موقعیت گل دیگری را برای بایرن هدر داد تا بازی با همان نتیجه ۳-۱ به پایان برسد.

با پایان این دیدار پرونده هفته ۲۱ بوندس لیگا بسته شد، بایرن با ۵۶ امتیاز و ۸ امتیاز اختلاف با بوروسیا دورتموند صدرنشینی بوندس لیگا را در اختیار دارد.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکاسی