سلام دوستان عزیز , شما از طریق ارسال مشخصات خود در اینجا میتوانید ثبت نام کنید و از امکانات این سرزمین لذت ببرید.
لحظات خوشی را برای شما آرزومندم

بارسلونا 6-1 سلتاویگو؛ یکه تازی بارسا | تور لحظه آخری اروپا | تور اروپایی | قیمت تور اروپا


parswebserver.com


parswebserver.com

بازدید : 755
نویسنده : منصور س
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶

بارسلونا ۶-۱ سلتاویگو؛ یکه تازی بارسا

دو تیم بارسلونا و سلتاویگو از هفته 24 رقابت های لالیگا در ورزشگاه نوکمپ به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان انریکه انتقام بازی رفت را به زیبا ترین شکل ممکن گرفتند.

بارسلونا ۶-۱ سلتاویگو؛ یکه تازی بارسا

 

 

 

 

 

 

دو تیم بارسلونا و سلتاویگو از هفته ۲۴ رقابت های لالیگا در ورزشگاه نوکمپ به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان انریکه انتقام بازی رفت را به زیبا ترین شکل ممکن گرفتند.
گــزارش بازی

در حالیکه دیدار رفت دو تیم با پیروزی ۴-۱ سلتاویگو به پایان رسیده بود، شاگردان انریکه در وضعیتی آماده تر و با استفاده از امتیاز میزبانی به مصاف حریف خود رفتند. سلتاویگو در این مسابقه نیز نشان داد که همچنان حتی در غیاب ستاره خود نولیتو هم حریف دست و پا بسته ای نیست و می تواند حریف قدرتمند خود را اذیت کند. در دقیقه ’۲۴ پلاناس با دریبل خوب پیکه ضربه اش را به سمت دروازه روانه کرد که براوو به خوبی واکنش نشان داد. لحظاتی بعد در دقیقه ’۲۸ لیونل مسی پشت محوطه و از فاصله ای نه چندان کم صاحب ضربه ایستگاهی شد و به زیبایی هر چه تمام تر آن را به گوشه بالای دروازه روانه کرد تا حساب کار ۱-۰ شود.


سلتاویگو بعد از این گل عقب نکشید و برای جبران نتیجه بیشتر تلاش کرد و حتی در دقیقه ’۳۲ روی ارسال از سمت چپ، بو وو با شوتی سر ضرب دروازه بارسا را تهدید کرد که براوو باز هم توپ را به کرنر فرستاد. در دقیقه ’۳۹ آلبا در محوطه جریمه گویدتی را نقش بر زمین کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد؛ مهاجم سابق منچستر سیتی پشت توپ قرار گرفت و دروازه را باز کرد تا حساب کار ۱-۱ شود. در ادامه نیمه نخست، تلاش های بارسا نتیجه ای نداشت و یک بار هم شوت خوب آلبا از پشت محوطه روی سقف دروازه فرود آمد تا در نهایت دو تیم مساوی به رختکن بروند.

بارسا نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد و در دقیقه ’۴۷ روی نفود عالی نیمار از سمت چپ و پاس به بیرون او، سوارز به توپ ضربه زد که تیر عمودی مانع از گل شدن آن شد و در برگشت نیز ضربه بی دقت روبرتو از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه ’۵۵ مدافع سلتا با اشتباهی فاحش توپ را مقابل مسی لو داد و روی پاس ستاره آرژانتینی، اینیستا در نزدیکی نقطه پنالتی صاحب توپ شد که ضربه او را آلوارز با واکنشی عالی مهار کرد تا دروازه اش را بسته نگه دارد. سرانجام در دقیقه ’۵۹ پای سوارز به گلزنی باز شد؛ روی پاس چیپ عالی مسی، سوارز با ضربه ای فنی و تک ضرب توپ را به گوشه دروازه فرستاد. بعد از این گل، روبرتو و آلوز جای خود را به ویدال و راکیتیچ دادند.

درحالیکه لحظاتی قبل واس در محوطه بارسا فرصت مناسبی را از دست داد، در دقیقه ’۷۵ روی پاس در عمق مسی، نیمار دروازه بان را جا گذاشت و توپ را به سمت دروازه زد که روی خط سوارز توپ را وارد دروازه کرد و گل به نام مهاجم اروگوئه ای ثبت شد و تقریباً کار سلتا تمام شد. نیمار بد شانس در دقیقه ’۷۹ در موقعیت تک به تک با پای چپ به توپ ضربه زد که مدافع سلتا تا روی خط توپ را تعقیب کرده و آن را برگشت داد اما لحظه ای بعد مسی نقش بر زمین شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد؛ خود او پشت توپ قرار گرفت و با یک پنالتی استثنایی و خاص، توپ را به سوارز پاس داد تا وی هت‌تریک کند.

آبی اناری ها ول کن نبودند و در دقیقه ’۸۵ روی پاس عالی سوارز بین مدافعان سلتا، راکیتیچ با ضربه ای چیپ و تک ضرب توپ را از بالای سر آلوارز به گل پنجم تبدیل کرد. در دقیقه ‘۱+۹۰ روی پاس قطری بلند و خوب از سوارز، نیمار از سمت چپ وارد محوطه شد و با ضربه ای چیپ و با پای چپ گل ششم را هم به ثمر رساند و بازی را به اتمام رساند.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکاسی