سلام دوستان عزیز , شما از طریق ارسال مشخصات خود در اینجا میتوانید ثبت نام کنید و از امکانات این سرزمین لذت ببرید.
لحظات خوشی را برای شما آرزومندم

ختافه 0-1 اتلتیکو مادرید؛ پس گرفتن جایگاه دوم با کمک تورس | تور لحظه آخری اروپا | تور اروپایی | قیمت تور اروپا


parswebserver.com


parswebserver.com

بازدید : 772
نویسنده : منصور س
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶

ختافه ۰-۱ اتلتیکو مادرید؛ پس گرفتن جایگاه دوم با کمک تورس

شاگردان دیگو سیمئونه از ساعت 20:45 در ورزشگاه آلفونسو پرز به مصاف رقیب همشهری خود رفتند و با پیروزی 1-0 در این دربی کوچک جایگاه دوم را از رئال مادرید پس گرفتند.

ختافه ۰-۱ اتلتیکو مادرید؛ پس گرفتن جایگاه دوم با کمک تورس

 

 

 

 

 

شاگردان دیگو سیمئونه از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه آلفونسو پرز به مصاف رقیب همشهری خود رفتند و با پیروزی ۱-۰ در این دربی کوچک جایگاه دوم را از رئال مادرید پس گرفتند.
گـزارش بازی

در دقیقه ‘۲ این مسابقه روی پاس رو به جلو کاراسکو به دهانه دروازه، تورس با یک بغل پا توپ را به سقف دروازه زد و حساب کار را ۱-۰ کرد. بعد از این گل، ختافه جلو کشید و در دقیقه ‘۹ روی نفوذ از سمت راست، شوت سارابیا با واکنش اوبلاک به کرنر رفت. در دقیقه ’۱۳ روی پاس پشت دفاع عالی گابی، تورس صاحب فرصت گلزنی شد اما شوت بی دقت و بد این بازیکن فرصت خوبی را از اتلتیکو گرفت. نیمه اول با پیروزی اتلتیکو پایان یافت.

در دقیقه ‘۲+۹۰ کوریا روی اشتباه مدافعان ختافه در آفساید گیری به راحتی در موقعیت تک به تک قرار گرفت و در حالیکه می توانست دروازه را باز کند، ترجیح داد به سائول پاس دهد که مدافع ختافه از راه رسید و ارتباط را قطع کرد. در نهایت این بازی با نتیجه ۱-۰ پایان یافت و  اتلتیکو مادرید با این پیروزی ۵۴ امتیازی شد و با یک امتیاز بالاتر از رئال مادرید در رده دوم قرار گرفت.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکاسی