سلام دوستان عزیز , شما از طریق ارسال مشخصات خود در اینجا میتوانید ثبت نام کنید و از امکانات این سرزمین لذت ببرید.
لحظات خوشی را برای شما آرزومندم

خیخون 1-3 بارسلونا؛ رکورد شکنی مسی | تور لحظه آخری اروپا | تور اروپایی | قیمت تور اروپا


parswebserver.com


parswebserver.com

بازدید : 799
نویسنده : منصور س
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹

خیخون ۱-۳ بارسلونا؛ رکورد شکنی مسی

دو تیم بارسلونا و خیخون دیدار معوقه از هفته 16 را برگزار کردند که در نهایت شاگردان انریکه با کسب یک پیروزی دیگر اختلاف خود با رئال مادرید را به 7 امتیاز افزایش دادند و 31مین بازی بدون شکست را پشت سر گذاشتند.

خیخون ۱-۳ بارسلونا؛ رکورد شکنی مسی

 

 

 

 

 

دو تیم بارسلونا و خیخون دیدار معوقه از هفته ۱۶ را برگزار کردند که در نهایت شاگردان انریکه با کسب یک پیروزی دیگر اختلاف خود با رئال مادرید را به ۷ امتیاز افزایش دادند و ۳۱مین بازی بدون شکست را پشت سر گذاشتند.
گــزارش بازی

دو تیم در ورزشگاه ال مولینیون و با قضاوت آقای ریکاردو ریکاردو بورگوس به مصاف هم رفتند تا دیدار معوقه از هفته ۱۶ را برگزار کنند. در دقیقه ‘۹ روی فرار و دریبل های زیبای هالیلوویچ در میانه میدان، توپ در سمت چپ محوطه بارسا به الکس منندز رسید که ضربه پای چپ زمینی او با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ’۲۰ روی پاس عالی نیمار از میان مدافعان خیخون، سوارز در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه پای چپ او با واکنش دروازه بان راهی کرنر شد. در دقیقه ’۲۵ مسی پشت محوطه خیخون با پاس سوارز صاحب توپ شد و با ضربه ای فنی و زمینی توپ را به گوشه پایین دروازه فرستاد تا ۱۴مین گل فصل خود را به ثمر برساند.

در دقیقه ’۲۷ خیخون خیلی زود نتیجه را جبران کرد؛ پاسکاری های عالی بازیکنان این تیم پشت محوطه بارسا در نهایت با پاس منندز به دهانه دروازه همراه شد که کاسترو با جایگیری خوب خود دروازه براوو را باز کرد. بازی فوق العاده جذابی شده بود و این بار نوبت بارسا بود تا پاسخ خیخون را بدهد؛ در دقیقه ’۳۱ نفوذ سوارز به داخل محوطه و پاس به بیرون او به مسی با ضربه بیرون پای استادانه ستاره آرژانتینی به طاق دروازه این تیم رفت تا وی ۳۰۱مین گل خود در تاریخ لالیگا را نیز ثبت کند.

فشار بی امان بارسا ادامه داشت و این بار در دقیقه ’۳۳ مسی فرصت هت‌تریک داشت که ضربه او از نزدیکی های نقطه پنالیت را کوئیار برگشت داد و در ادامه ضربه فنی زیبای نیمار به محل تلاقی تیر های افقی و عمودی برخورد کرد و با بدشانسی وارد دروازه نشد. در ادامه نیمه نخست نیز بارسلونا صاحب توپ و میدان بود و بازی را کنترل کرد تا برنده به رختکن برود.

با آغاز نیمه دوم، هر دو تیم حملاتی روی دروازه همدیگر انجام می دادند و در دقیقه ’۵۵ سوارز داخل محوطه قصد داشت توپ را از بالای سر دروازه بان وارد دروازه کند که کوئیا آن را مهار کرد و در برگشت ضربه برگردان مسی به بالای دروازه رفت. در دقیقه ’۶۰ نیمار قصد عبور از دروازه بان را داشت که با خطای دروازه بان متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد؛ سوارز پشت توپ قرار گرفت اما ضربه او را کوئیار مهار کرد. سوارز که امشب هم تلاش زیادی داشت، در دقیقه ’۶۸ داخل محوطه خیخون از سد مدافع پیش روی خود گذشت و با ضربه کات دار پای چپ توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا حساب کار ۳-۱ شده و او ۲۴مین گل خود را ثبت کند.

بوسکتس در دقیقه ’۷۹ کارت زرد دریافت کرد و به این ترتیب بازی بعدی بارسلونا را از دست داد و بلافاصله هم جای خود را به ماسکرانو داد؛ پیکه هم جای خود را به بارترا داد. در ادامه خیخون برای رسیدن به دروازه بارسا تلاش می کرد اما توفیقی به دست نیاورد و در نهایت بازی را ۳-۱ واگذار کرد تا بارسلونا با ۶۰ امتیاز اختلاف در صدر جدول را افزایش دهند.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

 

 

 

 

 

پرتال خبری این سرزمین

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکاسی