سلام دوستان عزیز , شما از طریق ارسال مشخصات خود در اینجا میتوانید ثبت نام کنید و از امکانات این سرزمین لذت ببرید.
لحظات خوشی را برای شما آرزومندم

فیورنتینا ۲ - ۱ اینتر؛‌ سقوط از رده اول به پنجم | تور لحظه آخری اروپا | تور اروپایی | قیمت تور اروپا


parswebserver.com


parswebserver.com

بازدید : 703
نویسنده : منصور س
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶

فیورنتینا ۲ – ۱ اینتر؛‌ سقوط از رده اول به پنجم

فیورنتینا به برد ارزشی در خانه دست پیدا کرد. جدال حساس فیورنتینا و اینتر را بر سر رتبه سومی میزبان برد تا شرایط برای روبرتو مانچینی سخت تر از همیشه شود.

فیورنتینا ۲ – ۱ اینتر؛‌ سقوط از رده اول به پنجم

 

 

 

 

 

 

فیورنتینا به برد ارزشی در خانه دست پیدا کرد.

طرفداری– جدال حساس فیورنتینا و اینتر را بر سر رتبه سومی میزبان برد تا شرایط برای روبرتو مانچینی سخت تر از همیشه شود.

فلورانسی ها بازی را طوفانی آغاز کردند. در دقیقه ۴ بازی، هندانوویچ در برابر شوت های برناردسکی و ایلیچیچ، دبل سیوی دیدنی انجام داد. در دقیقه ۶، شوت ایلیچیچ را گلر اینتر با پا برگرداند. در دقیقه ۱۴ این بار ایلیچیچ هندانوویچ را شکست داد اما الکس تلس از روی خط دروازه توپ را بیرون آورد.

در دقیقه ۱۷ در اولین موقعیت اینتر، ضربه سر موریو به بیرون رفت. در دقیقه ۲۱، یک دوی برناردسکی و کالینیچ با زمین خوردن این بازیکن و تصمیم داور به ضرر میزبان به پایان رسید. در دقیقه ۲۵، فرار پالاسیو و سانتر وی باعث شد مدافعان حریف جا بمانند و بروزوویچ دروازه فیورنتینا را باز کند.

در دقیقه ۳۳ شوت ادر به کرنر رفت. در دقیقه ۴۴ ضربه سر آلونسو را هندانوویچ با واکنشی فوق العاده از روی خط بیرون کشید. فیوره نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد. سرانجام در دقیقه ۶۰، سانتر ارسالی آلونسو به والرو رسید تا وی با ضربه سر گل مساوی را بزند.

در دقیقه ۶۹ ضربه آزاد ایلیچیچ خوب نبود. در دقیقه ۷۳ هندانوویچ مانع تک به تک شدن کالینیچ شد.  در دقیقه ۸۳، درگیری تلس باعث شد از زمین بازی اخراج شود. در دقیقه ۹۰، خوما باباکار تازه به زمین آمده از ریباند شوت زاراته، گل پیروزی را به ثمر رساند.

زاراته چند دقیقه بعد اخراج شد و کوندوگبیا هم پس از پایان بازی از سوی داور کارت قرمز دریافت کرد تا جدال فلورانس همه چیز داشته باشد!


ترکیب و آمار دو تیم:

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکاسی