سلام دوستان عزیز , شما از طریق ارسال مشخصات خود در اینجا میتوانید ثبت نام کنید و از امکانات این سرزمین لذت ببرید.
لحظات خوشی را برای شما آرزومندم

منچسترسیتی 1-2 تاتنهام؛ صعود به دوم جدول با تفاضل گل | تور لحظه آخری اروپا | تور اروپایی | قیمت تور اروپا


parswebserver.com


parswebserver.com

بازدید : 791
نویسنده : منصور س
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶

منچسترسیتی ۱-۲ تاتنهام؛ صعود به دوم جدول با تفاضل گل

از هفته بیست و ششم لیگ برتر و در دیداری بسیار حساس، دو تیم منچسترسیتی و تاتنهام از ساعت 19:45 در استادیوم اتحاد به مصاف هم رفتند و در پایان این شاگردان مائوریسیو پوچتینو بودند که در کمال شگفتی به پیروزی 1-2 دست یافتند تا با تفاضل بهتر نسبت به آرسنال به رتبه دوم جدول لیگ برتر برسند.

منچسترسیتی ۱-۲ تاتنهام؛ صعود به دوم جدول با تفاضل گل

 

 

 

 

 

از هفته بیست و ششم لیگ برتر و در دیداری بسیار حساس، دو تیم منچسترسیتی و تاتنهام از ساعت ۱۹:۴۵ در استادیوم اتحاد به مصاف هم رفتند و در پایان این شاگردان مائوریسیو پوچتینو بودند که در کمال شگفتی به پیروزی ۱-۲ دست یافتند تا با تفاضل بهتر نسبت به آرسنال به رتبه دوم جدول لیگ برتر برسند.
گزارش بازی در نیمه اول

دیدار در حالی برگزار می شد که از حساسیت های بسیار بالایی برخوردار بود و هر کدام از دو تیم تنها برای کسب پیروزی به میدان آمده بودند تا فاصله خود با دو تیم بالانشین جدول را کمتر کنند.

تاتنهام بازی را بهتر از من سیتی آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ را بیشتر به جریان انداخت. اولین موقعیت جدی بازی اما در دقیقه ۱۰ و به وسیله سانتر داوید سیلوا از نقطه کرنر ایجاد شد. توپ در فاصله ۱۲ یاردی به سرجیو آگوئرو رسید، اما ضربه این بازیکن که در شرایطی سخت قرار داشت به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۹، شوت کریستین اریکسن با دفع توپ جو هارت همراه شد و راهی به درون دروازه نبرد. در حالت کلی تاتنهام بیشتر مالکیت توپ را در نیمه اول در اختیار داشت، به نحوی که در دقیقه ۳۳، ۷۲% مالکیت توپ با شاگردان پوچتینو بود. با این وجود آن ها تا آن زمان موقعیت خاصی را روی دروازه هارت به وجود نیاورده بودند.

در نهایت نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و هر دو تیم نتوانستند موقعیت های چشم گیری را روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند.

گزارش بازی در نیمه دوم

نیمه دوم در حالی شروع شد که دو تیم بدون تغییر وارد زمین شدند، اما مانوئل پیگرینی تصمیم گرفت رحیم استرلینگ را از سمت چپ به سمت راست منتقل کند. بدین گونه، استرلینگ به جای روبرو شدن با کایل واکر باید با دنی رز نبرد می کرد.

بهترین موقعیت سیتی در دقیقه پنجاهم بازی شکل گرفت، جایی که شوت یایا توره با برخورد به دفاع تاتنهام به سمت بالا منحرف شد. سپس سرجیو آگوئرو در میانه های راه خود را به توپ رساند و با یک ضربه والی اقدام به باز کردن دروازه لوریس کرد، اما توپ با بدنشانسی از بالای دروازه به بیرون رفت.


۳ دقیقه بعد، تانهام صاحب یک ضربه پنالتی شد. سانتر دنی رز به دست رحیم استرلینگ برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. تصاویر آهسته نشان می دادند که این برخورد  خارج از محوطه جریمه رخ داده است و تصمیم داور نادرست بوده است. به هر حال هری کین پشت نقطه پنالتی قرار گرفت و توپ را با شجاعت به وسط دروازه روانه کرد، در حال که جو هارت به سمت راست پریده بود.۴دقیقه بعد، در دقیقه ۵۷ بازی، شوت یایا توره از ضربه ای ایستگاهی به تیرک دروازه برخورد کرد تا سیتی باز هم با بدشانسی به گل دست نیابد.

در دقیقه ۶۶، پیگرینی دست به تعویضی هجومی زد و کلپی ایهیناچو را به جای فرناندو به زمین فرستاد. با ورود ایهیناچو به زمین، سیتی با سیستم ۲-۴-۴  بازی می کرد.

ایهیناچو تنها به ۸ دقیقه نیاز داشت تا باز هم گلزنی کند. روی یک همکاری تیمی خوب، سیلوا توپ را به سمت چپ زمین برای گائل کلیشی پیش تاخته فرستاد. این مدافع فرانسوی با پاسی خوب ایهیناچو را در حوالی نقطه پنالتی صاحب توپ کرد و این بازیکن بسیار جوان نیز موفق شد تا بازی را برای تیمش به تساوی در آورد. ۱-۱ مساوی!


۳ دقیقه بعد، یایا توره باز هم اقدام به شوتزنی کرد تا شانس هایش برای گلزنی را امتحان کند، اما این بار نیز موفق به گلزنی نشد و هوگو لوریس شوت او را مشت کرد.

در دقیقه ۸۱، دله الی جای خود را به اریک لاملا داد تا اسپرز نیز حالتی هجومی تر به خود گیرد. این تعویض به طرزی باورنکردنی خیلی زود جواب داد! اریک لاملا توپ در موقعیتی عالی صاحب توپ شد و با پاسی بی نقص برای کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی تاتنهام را صاحب توپ کرد. اریکسن نیز با خونسردی ابتدا توپ را کنترل کرد و سپس دروازه هارت را باز نمود تا در شب تولد ۲۴ سالگی اش (و همچنین شب ولنتاین)، همه چیز برای او رنگ و بویی رویایی بگیرد.

در دقیقه ۸۹، ناصر چدلی به جای هری کین به میدان آمد.

در حالی که در دقایق پایانی تاتنهام در محوطه جریمه خود چنبره زده بود تا از این ۳ امتیاز ارزشمند دفاع کند، منچسترسیتی با از سمت راست زمین ارسالی را به درون محوطه تاتنهام انجام داد. لوریس با اثر گذاشتن بر روی توپ مانع از ضربه سر اوتامندی شد، اما توپ در موقعیتی عالی به داوید سیلوا رسید و این بازیکن اسپانیایی این شانس را داشت تا در لحظات پایانی بازی را به تساوی بکشاند، اما ضربه او از نزدیکی های دروازه تاتنهام به بالای تیر عمودی دروازه رفت و موقعیتی طلایی بدین نحو به هدر رفت تا سیتی باختی غیر منتظره و به شدت زیان آور را تجربه کند و باز هم شانس های قهرمانی اش در این فصل کم رنگ تر شود. تاتنهام با این پیروزی ارزشمند، با تفاضل گل بهتر نسبت به آرسنال به رتبه دوم جدول رسید و تنها ۲ امتیاز تا صدرنشین – لسترسیتی – فاصله دارد.

ترکیب اولیه دو تیم

ترکیب اصلی منچسترسیتی: هارت، زابالتا، کمپانی، اوتامندی، کلیشی (کلاروف؛ ۷۵)، فرناندو (ایهیناچو؛۶۷)، فرناندینیو، سیلوا، توره، استرلینگ، آگوئرو

ذخیره ها: کابایرو، کلاروف، دیمکلیس، الیکس گارسیا، مانو گارسیا، سلینا، ایهیناچو

 

ترکیب اصلی تاتنهام: لوریس، واکر، آلدرویرلد، ویمر، رز، دمبله، دایر، اریکسن، الی (لاملا؛ ۸۱)، سون، کین (چدلی؛۸۹)

ذخیره ها: وورم، دیویس، تریپیر، کارول، چدلی، لاملا، میسون

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکاسی