سلام دوستان عزیز , شما از طریق ارسال مشخصات خود در اینجا میتوانید ثبت نام کنید و از امکانات این سرزمین لذت ببرید.
لحظات خوشی را برای شما آرزومندم

مشخصات کلی متولدین مرداد ماه:


parswebserver.com


parswebserver.com

بازدید : 1863
نویسنده : احمد موسوی
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۱/۰۲
دسته : طالع بینی

مشخصات کلی متولدین مرداد ماه:

طالع بینی هندی مرد متولد مرداد مرد مردادی موجودی است عاطفی، مردد و از جهت روحی پیچیده. کاملا مستعد این است که به خاطر یک کلمه یا یک کار کوچک از شما برنجد و برای ساعتها یا روزها پشت دیوار غیر قابل نفوذی پنهان شود. اگر شما با صبر، مهربانی و تفاهم کامل با او رفتار کنید، او می تواند به این حمله های بدخلقی و افسردگی خود غلبه کند

مشخصات کلی متولدین مرداد ماه:

خصوصیات متولدین مرداد

.i ، متنفّر از دروغ ، واقعاْ قدرتمند ، ثابت قدم ، عاشق شهرت ، بسیار مغرور ، سر حال و بشّاش ، خودخواه و جاه طلب ، بد پیله ، خود بزرگ بین ، مقتدر ، مؤدّب ، فعّال و کوشا ، با ثبات و پایدار ، قوی و با اراده ، اهل معنویّات ، خود نما ، عاشق تعریف و تمجید ، با جرأت و شهامت ، رهبر و فرمانروا ، زود گول می خورد ، پر انرژی ، بلند نظر ، صدّیق و مهربان ، سخاوتمند ، وفادار ، شجاع ، علاقه مند به زندگی تجمّلی ،  لجوج ، حساس ، پر توقّع ، پر تحمّل ، دوستِ واقعی ، یک پدر نمونه ، بی ریا ، رام شونده ، دارای خشمی طوفانی ، مدافع و پشتیبان اطرافیان ، علاقه مند به موسیقی ، باید مورد ستایش قرار گیرد ،  کمی حسود ، کار آمد ، دست و دلباز و تا حدودی ولخرج ، با گذشت ولی خودخواه ، بدون کینه ، فاقد بد ذاتی ،  ظریف کار ، … الانتقال ، خوش سیما و شکیل ، همیشه تمیز ، یک دفعه و ناگهانی عصبانی میشود ،.i

طالع بینی هندی مرد متولد مرداد

مرد مردادی موجودی است عاطفی، مردد و از جهت روحی پیچیده. کاملا مستعد این است که به خاطر یک کلمه یا یک کار کوچک از شما برنجد و برای ساعتها یا روزها پشت دیوار غیر قابل نفوذی پنهان شود. اگر شما با صبر، مهربانی و تفاهم کامل با او رفتار کنید، او می تواند به این حمله های بدخلقی و افسردگی خود غلبه کند.

 علایق مرد متولد ماه مرداد به زندگی

مرد متولد ماه مرداد به زندگی خانوادگی و دوستان خود علاقه دارد. بنابراین سعی کنید او را با مردمی که دوستشان دارد احاطه کنید. هرچه تنوع دوستان بیشتر باشد بهتر است. او نظم و ترتیب را تحسین می کند. دوست دارد شما لباس آخرین مد بپوشید. آرایش کردن افراطی، موی رنگ شده و چیزهای مشابه آن برایش خوشایند نیست، ولی دلش می خواهد شما پوست و اندام خود را شاداب و جوان نگهدارید.

مرد متولد مرداد محبوب همه است ! او همچون نو ستاره ای ست كه طرفداران خود را از همه جا برای دیدن نمایش جذب می كند . این رفتار چیزی بیشتر از یك قمپز در كردن است كه دیگران درباره متولدین مرداد فكر می كنند. گفتگوی طولانی مدت برایش بسیار آسان است بویژه اگر به زحمت شغلی را در عالم رقابت برای خود دست و پا كرده باشد .

مردان متولد مرداد آدمهای نمایشی فوق العاده ای هستند . برخی از آنها وقتی پولشان ته می كشد ۵۰۰ پوند از بانك وام می گیرند تا برای دوستان میهمانی ترتیب دهند و شاید هم تصمیمی بگیرند برای دیگران قمپز بیایند . یكی از خوشایندترین خصلتهای او علاقه او به خوشحال كردن دیگران است.خوشحال كردن مردم باعث می شود همه جا احساس صمیمیت كند .

می توانید او را از روی موهای پر پشتش بشناسید . حتی اگر موهایش كوتاه باشد باز هم مثل آن است كه یك فرچه روی دو پا راه می رود . یا حتی شبیه قلم موی نقاشی است . نكند او را با جارو اشتباه بگیرید خانه را با او جارو كنید!

مرد مرداد دوست دارد شیك باشد . نشانه اسد و میزان ( نشانه دلبری و لوندی ) هر دو نشانه های عشق هستند . از آنجا كه مرد متولد مرداد شبیه جارو است حتی می تواند خاك روی پاهای شما را هم جارو كنند . رفتارش شما را مات و مبهوت می كند ، به شما گل می دهد ، با هم شام اعیانی مفصلی می خورید ، به تئاتر می روید. در واقع وقتی كسی را دوست بدارد با او مثل یك ملكه رفتار می كنند .

علایق مرد متولد مرداد به پدر شدن 

مرد متولد مرداد وقتی پدر شود معركه است . او به بچه ها اهمیت می دهد و می‏خواهد كلكسیونی از آنها داشته باشد . اگر دوست ندارید بچه دار شوید توصیه می كنم هیچ وقت با مرد متولد برج مرداد پیمان زناشویی نبندید . ممكن است در ابتدای آشنایی بگوید : عزیزم اهمیتی ندارد. می توانیم بچه دار نشویم، اما صبر كنید و ببینید چه می شود او دمدمی نیست ، صادق و وفادار است . صداقت و وفاداری از نظر او بسیار مهم هستند قانون او این است كه شما هم دوستش بدارید و صادق باشید و به هیچ وجه به او خیانت نكنید . او این انتظار را از همه ، از شما ، از همكاران و حتی ازدوستانش نیز دارد .

خصوصیات مرد متولد مرداد

مرد متولد مرداد می خواهد نان آور منزل و مایه افتخار شما باشد . با قدرت روی پای خود بایستد و خانواده را تأمین كنند . صبر كنید كامپیوتر را خاموش نكنید و با عجله برای یافتن او بیرون نروید . او گاهی ریا كار هم هست . اگر او كسی است كه زیاد به سفر می رود ، احتمالاً هرجا ماده شیری هم دارد. عشق مردادی شما خود را حاكم قلمروی شاهانه خود می بیند و می خواهد شما و بچه ها در مقابل او تعظیم كنید . اگر كمی ارام و سر به راه باشید وضع بدتر می شود !

اگر از قدرتی كه در اختیار دارد به درستی استفاده نكند از شیری دوست داشتنی به قلدری مستبد تبدیل می شود كه ناگهان بی پروا و از خود راضی به نظر می رسد، قمپز در می كند ، قیافه می گیرد و شق و رق راه می رود .او گاهی از شما مثل سرباز ضعیف بازی شاهانه شطرنج خود استفاده می كند یا دوستان و خویشان را كلكسیون كشورها می داند . اگر به قدرت برسد كافی است تا كمی ویژگیهای منفی داشته باشد آن وقت به دیكتاتور ، و فرمانروایی مستبد تبدیل می شود و همیشه از قدرت خود سوء استفاده می كند .

طالع بینی زن متولد مرداد

اگر می خواهید در زندگی شاد باشید و برقصید ، به دنبال دختر متولد برج مرداد بروید . اسد نشانه هنرپیشگان و خوانندگان معروف است و بیشتر زنان متولد این برج هم عاشق بازیگری هستند . زنان متولد این برج از بسیاری لحاظ ملكه های نمایشی و اغلب خوشگل هستند . ( خدا به فریادتان برسد اگر به او بگویید خوشگل نیست ، حتی اگر حوشگل هم نباشد هیچ وقت نگویید . ) او موهایش را افشان می كند و كلاه بزرگی بر سر می گذارد.

 

زن متولد پنجمین برج سال (مرداد)عاشق دوست داشتن است. دوست دارد عشوه بیاید و دیگران را به دنبال خود بكشاند ، و آنها لی لی به لالایش بگذارند . فرقی نمی كند كه شمادر ظاهر او چه می بینید ، درون چنین زنی گربه ای است كه می خواهد ناز و نوازش و ستایش شود . او زنی است كه نه تنها در تأمین معاش خانواده كمك می كند بلكه از بچه ها هم مراقبت می كند .

 

زندگی  زناشویی زن متولد مرداد

اگر همسر شما متولد مرداد است به خاطر داشته باشید كه نمی توانید به او بی توجهی كنید او خود شیفته است و عاشق این است كه ببیند روی دیگران چه تأثیری می گذارد .

او مادری است كه عاشق فرزندانش است و به بچه ها بیش از هر چیز دیگری در زندگی اهمیت می دهد . او سخت گیر نیست و به فرزندانش آزادی زیادی می دهد.

او زندگی مرفه ، گشت و گذارهای دست جمعی و رفتن به مهمانی با شما را می پسندد . اگر كاری را به تنهایی انجام دهد، یقیناً در حوزه زناشویی به مشكلی برخورده است در غیر اینصورت باید دلیلی محكم برای غیبت همسر وجود داشته باشد . او می تواند قبلاً به علت كمر درد در خانه استراحت كند .

او به همراه شما به میهمانی می آید و خوش می درخشد . زن متولد مرداد در كانون توجه و مورد  ستایش مردان قرار می گیرد . اما باید بداند كه اگر شوهرش متولد اردیبهشت است بهتر است كمتر این بازی را تكرار كند تازه اگر همسرش نیز متولد مرداد است باید حوایش را بیشتر جمع كند كافی است شوهرش بفهمد مردان دیگر به همسرش علاقمندند، آنوقت جنجالی به پا خواهد شد. عكس این قضیه هم صادق است در واقع زن متولد مرداد هم چنین رفتاری را از شوهرش نمی پذیرد .

اگر می خواهید روی او تأثیر مثبت بگذارید وی را به بهترین رستوران شهر ببرید و اگر پول دوست و خسیس هستید ، هیچ وقت به دنبال او نروید چون خون شما را در شیشه می كند .

اگر قصد ازدواج با او را دارید این را هم بدانید كه افاده ای ، اهل چشم و هم چشمی های پر زرق و برق و تجملی است و به دنبال مثلاً فلان زنجیر طلا می گردد . او كسی است كه در هوای خیلی گرم كت پوست می پوشد و در حالی كه از شدت گرما در خیابان تلو تلو می خورد جواهراتش را به نمایش می گذارد . برق جواهرات و سنگهای قیمتی او كه حتماً شامل الماس ، یاقوت قرمز و كبود است ، چشمتان را كور می كند . موهای او همیشه مرتب و آرایش كرده است . او اصرار دارد كه مشتری پرو پا قرص بزرگترین و گرانفروش ترین فروشگاهی كه می شناسد، باشد . وقتی صورت حساب خریدش را برای شما می آورد . احتمالاً‌دچار حمله قلبی می شوید .

به هر حال اگر شیفته زنی شیك و همیشه آرایش كرده هستید ، فقط به دنبال زن متولد مرداد باشید .

البته‌ در ميان‌ متولدين‌ مرداد ماه‌، افرادي‌ مشاهده‌ شده‌ كه‌ شديدا متكبر، خودپسند،خودرأي‌، عجول‌، شتابزده‌ و اهل‌ پز دادن‌ هستند. آنها هنگامي‌ كه‌ با رقيبي‌ مواجه‌مي‌شوند، از هر گونه‌ كلك‌، دروغ‌ و حيله‌گري‌ استفاده‌ مي‌كنند تا او را از ميدان‌ به‌ درنمايند و در حقيقت‌ او را بدنام‌ كنند. آنها مي‌توانند خودمحور، خودخواه‌، حريص‌،طماع‌، چاپلوس‌، چاخان‌، فخر فروش‌، خودنما، گنده‌گو، لاف‌ زن‌، متكبر، سلطه‌ جو،خودپسند و افاده‌اي‌ باشند و تحمل‌ ندارند كه‌ تحقير شوند و كارهاي‌ پست‌ را كسرشأن‌ خود مي‌دانند و گهگاهي‌ به‌ زير دستان‌ خود با ديده‌ تحقير مي‌نگرند. آنها براي‌اجراي‌ طرح‌هاي‌ بلند پروازانه‌، پر زرق‌ و برق‌، خودنمايانه‌ و عظيم‌ تمام‌ جزييات‌ رادر نظر مي‌گيرند. آنها به‌ هيچ‌ وجه‌ حاضر نيستند قرض‌ دهند يا قرض‌ بگيرند، مگر آن‌كه‌ شرايط آن‌ را ايجاب‌ نمايد. آنها عشق‌ شديدي‌ به‌ رفاه‌، تجمل‌، تفنن‌ و قدرت‌ دارندو در روابط احساسي‌ و عاطفي‌ افراطي‌ عمل‌ مي‌كنند، تا حدي‌ كه‌ گاهي‌ اوقات‌ هيچ‌كس‌ حاضر نيست‌ آنها را به‌ عنوان‌ دوست‌ يا خويشاوند تلقي‌ كند. آنها گاهي‌ اوقات‌آن‌ چنان‌ شتابزده‌ و غيرقابل‌ كنترل‌ مي‌شوند كه‌ حقيقتا مهارشان‌ غيرقابل‌ ممكن‌مي‌شود. ولي‌ خوشبختانه‌ آنقدر مغرورند كه‌ معمولا قبل‌ از سقوط و تباهي‌ به‌ خودمي‌آيند. آنها افرادي‌ منضبط، مرتب‌ و دقيق‌ هستند و معمولا عيوب‌، عادات‌ بد و نقطه‌ضعف‌ هايشان‌ اندك‌ به‌ شمار مي‌آيند. در حقيقت‌ آنها توسط يك‌ خرد و دانش‌ دروني‌هدايت‌ مي‌شوند و به‌ حالت‌ تعادل‌ در مي‌آيند.

در زمينه‌ كاري‌، آنها در هر شغلي‌ كه‌ احتمال‌ ارتقاء و پيشرفت‌ وجود داشته‌ باشد،موفقند. آنها سياستمداراني‌ قدرتمند از آب‌ در مي‌آيند و مايلند كه‌ از موقعيتي‌ قوي‌برخوردار باشند. در زمينه‌ تجارت‌ مي‌توانند در صدر قرار گيرند و مديران‌، ناظران‌ وسازمان‌ دهنده‌هاي‌ فوق‌ العاده‌اي‌ محسوب‌ مي‌شوند و اغلب‌ مقدمات‌ كار را براي‌پروژه‌هاي‌ جديد مطرح‌ مي‌كنند. اگر هم‌ در مقام‌ صنعتگر يا كارگر فني‌ در جامعه‌مشغول‌ به‌ كار باشند، هميشه‌ خواهان‌ رئيس‌ شدن‌ هستند، چون‌ كارهاي‌ يدي‌ رادوست‌ ندارند و ترجيح‌ مي‌دهند كه‌ آن‌ را به‌ عهده‌ ديگران‌ بگذارند، زيرا ذاتا بلندپرواز و جاه‌ طلب‌ زاده‌ شده‌اند. در زمينه‌ هنر، آنها مي‌توانند ستاره‌هاي‌ صحنه‌ يا پرده‌نمايش‌ شوند. در زمينه‌ موسيقي‌ مي‌توانند به‌ عنوان‌ رهبر اركستر، موسيقي‌ دانان‌ بزرگ‌و نقاشاني‌ مطرح‌ شوند. در كل‌ تمام‌ كارها و القاب‌ پر زرق‌ و برق‌ و بزرگ‌ برايشان‌جالب‌ است‌. زنهاي‌ متولد مرداد ماه‌ به‌ طرز خارق‌ العاده‌اي‌ در خدمات‌ بهزيستي‌،رفاهي‌ و اجتماعي‌ خوب‌ انجام‌ وظيفه‌ مي‌كنند.

متولدين‌ مرداد ماه‌ در روابط و مناسباتشان‌ با ديگران‌ باز، بي‌پرده‌، صادق‌، بي‌غل‌ وغش‌، بي‌ريا، شريف‌، اصيل‌، ساده‌ دل‌، خوش‌ بين‌، برون‌ گرا، اجتماعي‌، خونگرم‌،خوش‌ خيال‌، خودجوش‌، مهربان‌، رئوف‌، دلسوز، رك‌، بي‌رو دربايستي‌ و صريح‌هستند و هرگز در محبت‌ كردن‌ كم‌ نمي‌آورند. ولي‌ اگر از بابت‌ اشخاصي‌ كه‌ به‌ آنهااعتماد دارند، مأيوس‌ شوند، حقيقتا سرخورده‌ و پريشان‌ مي‌شوند. آنها نمي‌توانند به‌راحتي‌ روي‌ اطرافيانشان‌ قضاوت‌ كنند و اعتقاد و ايماني‌ بيش‌ از حد و افراطي‌ به‌پيروانشان‌ دارند. آنها به‌ سرعت‌ علاقه‌مند مي‌شوند ولي‌ متأسفانه‌ وفاداري‌ برايشان‌كاري‌ دشوار است‌. ممكن‌ است‌ با اين‌ حال‌ اگر عشق‌ و علاقه‌ به‌ همسر در آنها به‌ طول‌بينجامد، صادق‌، بلندنظر و بخشنده‌ مي‌شوند. به‌ جرأت‌ مي‌توان‌ گفت‌ آنها خواستارخدمتگزاري‌ و كمك‌ هستند ولي‌ در ارايه‌ آن‌ ناتوانند.

بيماري‌ها و مشكلات‌ احتمالي‌ متولدين‌ «مرداد ماه‌»:
صورت‌ فلكي‌ اسد بر كمر، ساعدها، مچ‌ دست‌، ستون‌ فقرات‌ و قلب‌ حكومت‌ مي‌كند.در نتيجه‌ متولدين‌ مرداد ماه‌ در معرض‌ ابتلاء به‌ بيماري‌ها و ناخوشي‌هاي‌ متعدد و بي‌شماري‌ هستند، مثل‌: كمردرد، ناراحتي‌ و عفونت‌ ريه‌، دردهاي‌ مربوط به‌ ستون‌ فقرات‌و تيره‌ پشت‌، مشكلات‌ قلبي‌ و خوني‌، درد در پهلوها و دنده‌ها، تشنج‌، تب‌هاي‌ شديدو در قديم‌ آنها بيشتر به‌ طاعون‌، يرقان‌ و برخي‌ عفونت‌هاي‌ چشمي‌ و بيماري‌هاي‌ همه‌گير مبتلا مي‌شدند.

علاقمنديها: كارهاي‌ مخاطره‌آميز و خطرناك‌، زندگي‌ پر ريخت‌ و پاش‌، مراسم‌ ومهماني‌هاي‌ باشكوه‌، بچه‌ها، نمايش‌ و تئاتر.

بيزاريها: انجام‌ كارهاي‌ يكنواخت‌ و خالي‌ از هيجان‌ و عادي‌، افراد خودخواه‌، كينه‌توز و تنگ‌ نظر، خست‌ و ناخن‌ خشكي‌، امور رذيلانه‌ و حقير.

مشكلات‌ احتمالي‌ كه‌ ممكن‌ است‌ سر راهشان‌ به‌ وجود بيايند و شيوه‌صحيح‌ برخورد با آنها:
مشكل‌: هنگامي‌ كه‌ اوضاع‌ بر وفق‌ مرادتان‌ پيش‌ نمي‌رود، با ديگران‌ بد رفتاري‌مي‌كنيد. اين‌ نوع‌ واكنش‌ دليل‌ اصلي‌ تمام‌ اختلافات‌ و ناسازگاري‌هاي‌ مربوط به‌زندگي‌ مشترك‌ شما محسوب‌ مي‌شود.
راه‌ حل‌: شما نبايد هرگز تصور كنيد كه‌ به‌ تمام‌ توقعات‌ و خواسته‌هاي‌ خود مي‌رسيدو تمام‌ انرژي‌ و قواي‌ خود را در جهت‌ رسيدن‌ به‌ آنها بكار ببنديد، در عوض‌ بهترست‌در حد توانايي‌ خودتان‌ و با رعايت‌ اعتدال‌ در جهت‌ خواسته‌ها و تمايلاتتان‌ پيش‌برويد. با پيروي‌ از اين‌ قاعده‌ در مي‌يابيد كه‌ خانه‌اي‌ آرام‌، شاد و در صلح‌ و صفاخواهيد داشت‌ و اختلافاتتان‌ به‌ حداقل‌ مي‌رسند.
مشكل‌: گاهي‌ اوقات‌ متأسفانه‌ شما بزرگترين‌ دشمن‌ خودتان‌ مي‌شويد، به‌ خصوص‌وقتي‌ كه‌ در تلاش‌ براي‌ جلب‌ توجه‌ و تحت‌ تأثير قرار دادن‌ ديگران‌ هستيد، به‌ اين‌ترتيب‌ آنها نه‌ تنها جذبتان‌ نمي‌شوند، بلكه‌ از شما روي‌ بر مي‌گردانند.
راه‌ حل‌: اولين‌ اقدام‌ متوقف‌ ساختن‌ سعي‌ و تلاش‌ زياد براي‌ جلب‌ توجه‌ است‌، بهتراست‌ به‌ مردم‌ فرصت‌ بدهيد كه‌ شما را بشناسند. ابتدا بايد دريابيد چه‌ چيزهايي‌ شمارا تحت‌ تأثير قرار مي‌دهد، تا بتوانيد راحت‌تر ديگران‌ را تحت‌ تأثير قرار دهيد.

: گاهي‌ اوقات‌ آن‌ چنان‌ خودخواه‌، خودبين‌، لاف‌ زن‌، خودپرست‌ مي‌شويد ومنم‌ منم‌ مي‌زنيد كه‌ اطرافيانتان‌ احساس‌ كوچكي‌ و حقارت‌ مي‌كنند. بنابراين‌ از شمادوري‌ مي‌گزينند.
راه‌ حل‌: يك‌ مردادي‌ روشنفكر ذاتا براي‌ خود ارزش‌ زيادي‌ قايل‌ است‌ و خود راشخص‌ بزرگ‌ و مهمي‌ مي‌پندارد، اگر اين‌ حالت‌ از كنترل‌ خارج‌ شود و به‌ افراطكشيده‌ شود، موجبات‌ نفرت‌ و بيزاري‌ را فراهم‌ مي‌آورد. پس‌ بهتر است‌ ياد بگيريد كه‌به‌ افراد بالا دست‌ و مهمتر از خودتان‌ نيز بها دهيد تا به‌ شما بها دهند.
مشكل‌: از آنجايي‌ كه‌ به‌ كرات‌ در معاملات‌ ريسك‌ مي‌كنيد و غير عاقلانه‌ پول‌ هدرمي‌دهيد، به‌ خانواده‌تان‌ ضرر مي‌زنيد و رفاه‌ و آسايش‌ آنها را نيز به‌ خطر مي‌اندازيد.
راه‌ حل‌: لازم‌ است‌ كه‌ قبل‌ از هر گونه‌ سرمايه‌گذاي‌ خوب‌ تحقيق‌ كنيد و جوانب‌ كاررا بسنجيد و قبل‌ از آن‌ كه‌ حتي‌ يك‌ ريال‌ خرج‌ نماييد، با همسرتان‌ مشورت‌ و تبادل‌نظر كنيد تا او هم‌ به‌ مشكلات‌ احتمالي‌ آن‌ آگاه‌ شود.

سياره‌ حاكم‌ بر شما «خورشيد» است‌.
خورشيد منبع‌ انرژي‌ و حيات‌ روي‌ كره‌ زمين‌ محسوب‌ مي‌شود و حدود ۱۵۰ ميليون‌كيلومتر دورتر از ما قرار دارد. خورشيد حدود ۳۰۰۰۰۰ مرتبه‌ سنگين‌تر از زمين‌است‌ و اطراف‌ محور خود را در حدود ۲۷ روز طي‌ مي‌كند.

حقايق‌ جالب‌ و شگفت‌ انگيز ديگري‌ راجع‌ به‌ ماه‌ تولد شما (مرداد):
شيرهاي‌ نر شكارگران‌ خوبي‌ به‌ شمار نمي‌آيند، در حقيقت‌ اين‌ وظيفه‌ اصلي‌ شيرهاي‌ماده‌ محسوب‌ مي‌شود. نرها طعمه‌ خود را به‌ سمت‌ مخفي‌گاههاي‌ خود هدايت‌مي‌كنند و قبل‌ از ماده‌ها به‌ خوردن‌ سهم‌ خود مشغول‌ مي‌شوند. شكار شب‌ها يا درمواقع‌ سردتر روز رخ‌ مي‌دهد و ساعات‌ گرم‌ به‌ استراحت‌ در سايه‌ اختصاص‌ داده‌مي‌شود. يال‌ فقط پشت‌ شيرهاي‌ نر رشد مي‌كند كه‌ اين‌ امر مي‌تواند به‌ ۵ سال‌ نيز به‌طول‌ بيانجامد.

رنگ‌ انتخابي‌، خوش‌ يمن‌ و محبوب‌ متولدين‌ مرداد ماه‌ «طلايي‌» است‌.

 

 

طالع بینی سایر ماه ها

 

 

شخصیت های معروف ایرانی متولد مرداد

محمود دولت آبادی (نویسنده)

علی حاتمی (کارگردان)

انوشیروان روحانی (آهنگساز)

عارف عارفکیا (خواننده)

شقایق فراهانی (بازیگر)

حسن جوهرچی (بازیگر)

داریوش فرضیاییعمو پورنگ(بازیگر)

منیرو روانیپور (نویسنده)

امین تارخ (بازیگر)

پوپک گلدره (بازیگر)

رضا صادقی (خواننده)

مهدی مهدوی کیا (فوتبالیست)

داریوش ارجمند (بازیگر)

امین زندگانی (بازیگ

 

 

شخصیت های معروف ایرانی متولد مرداد

 

آلدوس هاکسلی (نویسنده آمریکایی)

جورج والتر اسکات (نویسنده اسکاتلندی)

جان گالز ورثی (نویسنده آمریکایی)

جورج برنارد شاو (نویسنده انگلیسی)

دوروتی پارکر (نویسنده انگلیسی)

کارل گوستاو یونگ (روانشناس سوئیسی)

آلفرد هیچکاک (کارگردان انگلیسی)

موسیلینی (دیکتاتور ایتالیایی)

فیدل کاسترو (رهبر انقلابی کوبا)

ناپلئون بناپارت (پادشاه فرانسه)

لوسیل بال (کمدین آمریکای

 

 

خصوصیات متولدین مرداد خصوصیات متولدین مرداد خصوصیات متولدین مرداد خصوصیات متولدین مرداد خصوصیات متولدین مرداد

 

طالع بینی ماه تولد

طالع بینی ازدواج سال تولد

طالع بینی ازدواج با اسم

فال ازدواج با اسم و فامیل

طالع بینی اسم با حروف ابجد

طالع بینی کوتاه ماه ها

طالع بینی هندی سایر ماهها

طالع بینی سال تولد

طالع بینی روزانه

طالع بینی روزانه pmc

فال امروز pmc

طالع بینی

طالع بینی خورشیدی

طالع بینی مرد

 

طالع بینی ماهای سال 

طالع بینی ماه تولد فروردین

طالع بینی ماه تولد اردیبهشت

طالع بینی ماه تولدخرداد

طالع بینی ماه تولد تیر

طالع بینی ماه تولد مرداد

طالع بینی ماه تولد شهريور

طالع بینی ماه تولد مهر 

طالع بینی مرد متولد ابان

طالع بینی ماه تولد آذر

طالع بینی ماه تولد دی

طالع بینی ماه تولد بهمن

طالع بینی ماه تولد اسفند

طالع بینی مرد

 

طالع بینی مرد متولد فروردین

طالع بینی مرد متولد اردیبهشت

طالع بینی مرد متولد خرداد

طالع بینی مردمتولد تیر

طالع بینی مردمتولد مرداد

طالع بینی مردمتولد شهريور

طالع بینی مرد متولد مهر

طالع بینی مرد متولد ابان

طالع بینی مرد متولد اذر

طالع بینی مرد متولد دی

طالع بینی مرد متولد بهمن

طالع بینی مرد متولد اسفند

طالع بینی زن

 

طالع بینی زن متولد فروردین

طالع بینی زن متولد اردیبهشت

طالع بینی زن متولد خرداد

طالع بینی زن متولد تیر

طالع بینی زن متولد مرداد

طالع بینی زن متولد شهريور

طالع بینی زن متولد مهر

طالع بینی زن متولد ابان

طالع بینی زن متولد اذر

طالع بینی زن متولد دی

طالع بینی زن متولد بهمن

طالع بینی زن متولد اسفند

 

 

خصوصیات زن متولد مرداد

خصوصیات مرد متولد مرداد

زن متولد مرداد

زن مردادی

سایت این سرزمین

سایت خبری

طالع

طالع بینی

طالع بینی هندی

فال حافظ

متولد مرداد

مرد متولد مرداد

مرداد 

فال

هند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکاسی